Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чи зобов'язана лікар інтерн відпрацювати 3 роки

1
12:51, 08.07.2019
Чи зобов'язана лікар інтерн відпрацювати 3 роки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Лікар-інтерн відмовляється відпрацьовувати 3 роки в нашій установі, посилаючись на сімейні обставини та стан здоров'я та бажає відпрацьовувати 3 роки за місцем прописки.
З лікарем укладена угода де прописано, що вона зобов'язана відпрацювати 3 роки. Як нам вирішити дане питання. Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:21, 11.07.2019
Консультирует юрист: Крикун Сергей

Закон України "Про вищу освіту" ( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18 :
"Стаття 64. Працевлаштування випускників закладів вищої освіти
1. Випускники закладів вищої освіти вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим Законом. Заклади вищої освіти не зобов’язані здійснювати працевлаштування випускників.
{Статтю 64 доповнено новою частиною першою згідно із Законом № 1662-VIII від 06.10.2016} ...
4. Випускникам вищих медичних і педагогічних навчальних закладів, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу, держава відповідно до законодавства забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.".

Іншими словами, в результаті внесеної зміни (доповнення частиною першою) до даної статті випускники вільні у вибопі місця роботи і не зобов'язанні відпрацьовувати 3 роки після закінчення навчання. Частина 4 статті стосовно, зокрема, випускників-медиків передбачає не обов'язок відпрацювання, а забезпечення відповідними соціальними умовами тих випускників, які уклали угоди про відпрацювання і погоджуються працювати далі за цією угодою. Крім того, щодо вже укладених угод, пояснюю (вважаю), що внесена зміна (доповнення), оскільки вона покращує правовідношення з боку громадянина та знімає відповідальність (повернення коштів за навчання), має зворотну дію закону, тобто випускники, які уклали угоди, мають право відмовитись від продовження угоди (розірвати її). Посилання лікаря-інтерна на сімейні обставини пояснюються необізнаністю про внесені зміни.

______________
ksplaw57@ukr.net
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}