Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Цільове направлення

1
20:28, 20.05.2014
Цільове направлення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня ! скажіть будь-ласка, як мені бути в такій ситуації. я навчаюсь уже як 5 років в університеті за ціловим направленням. по закінчення, я зобов’язаний відпрацювати майже три роки. але мені написали відказ(приватна фірма). чи зобов’язаний я шукати іншу роботу по спеціальності, або ж я маю право працювати не по спеціальності?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:44, 20.05.2014
Консультирует юрист: Артур

Відповідно до Указу Президента “Про заходи щодо реформування системи підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів”
Особи, які навчаються за рахунок державних коштів, укладають з адміністрацією вищого навчального закладу угоду, за якою вони зобов'язуються після закінчення навчання та одержання відповідної кваліфікації працювати в державному секторі народного господарства не менше ніж три роки. У разі відмови працювати в державному секторі народного господарства випускники відшкодовують в установленому порядку до державного бюджету повну вартість навчання.

______________
С Уважением, Юр. Услуги «Для Добра» Юрист Кровяков Артур Николаевич, г. Донецк


тел. +380996836673
top
0
07:07, 21.05.2014
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго дня,

Зверніть увагу на те, що замовник має право відмовити Вам у працевлаштуванні лише з таких підстав ( п. 10 Постанови КМУ «Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів підготовка яких здійснювалась за державним замовленням):

- неможливості надання випускникові роботи за спеціальністю згідно з медичним висновком (якщо медичний одяг відповідно до законодавства є обов’язковим) або висновком МСЕК;
- банкрутства замовника.

Якщо випускник без поважних причин не захистив дипломний проект, замовник може надати йому роботу з урахуванням одержаної спеціальності, кваліфікації.

Обов’язково врахуйте!

У разі не прибуття молодого фахівця за направлення або відмови без поважної причини приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації, звільнення за власним бажанням також зобов’язує в подальшому відшкодувати кошти за навчання (п. 14 Постанови КМУ «Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів підготовка яких здійснювалась за державним замовленням ).

Натомість, випускникові, якому відмовили у працевлаштуванні, замовник повинен відшкодувати всі витрати, які були понесені ним під час переїзду до місця роботи.
Також, якщо Ви звернетеся до центру зайнятості, замовник відшкодовує всі витрати центру зайнятості, що будуть витрачені на виплати допомоги по безробіттю, витрати на працевлаштування чи перенавчання ( п. 15 Постанови КМУ «Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів підготовка яких здійснювалась за державним замовленням).

Тому, в будь-якому випадку Ви повинні прибути на роботу та в подальшому знайти разом з роботодавцем компромісний варіант вирішення питання.

Спори, що виникають у зв’язку з порушенням угоди, вирішуються в судовому порядку (п. 16 Постанови КМУ «Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів підготовка яких здійснювалась за державним замовленням)

Крім того, поцікавтеся в своєму вузі про наявність пропозицій підприємств щодо працевлаштування, адже деякі роботодавця самостійно звертаються до вузів з пропозиціями працевлаштувати найкращих випускників.

Також не зайвим буде поцікавитися про наявні вакансії у центрі зайнятості. Як правило, там є вакансії в державні органи через невисокий рівень заробітної плати.

Головне зробити потрібний початок, а потім Ви знайдете гідну Вас роботу.

Бажаю успіху.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы