Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Святого Николая!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Невиплачують гроші по скороченню

1
10:20, 04.09.2014
Невиплачують гроші по скороченню
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня, як бути в такому випадку, на підприємстві було скорочення особового складу,за 2 місяці всіх попередили і всі ознайомилися з попередженням про скорочення 26.08.2014 був останій робочий день всі працівники прийшли за трудовими книжками та ознайомлювалися з наказом про скорочення, згідно п.1 ч.1 ст.40 КЗоТ України нам повині були виплатити компенсацію. Після скорочення пройшов тиждень виплат так і немає, коли я звернувся до відділу кадрів за копією наказу, на що мені відповіли що нікому копію не будуть видавати, а в день скорочення всім віддали тільки трудові книжки і все, яким чином можна в них взяти копію приказу про скорочення щом далі подати до суду на те що більш як неділя немає виплат згідно п.1 ч.1 ст.40 КЗоТ України?
2 питання взяв довідку з підприємства з якого скоротили за 6 місяців о заробітній платі, в ній вказано останій місяць липень з зазначеною суммою заробітної платні алеж сьогодні 02.09.2014 і заробітню платню так і не нарахували, як бути і вцьому випадку?
Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:08, 08.09.2014
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго дня,

Якщо за серпень Вам не виплатили заробітну плату, звертайтеся з заявою про видачу довідки про заборгованість по заробітній платі. В ній буде вказано розмір боргу за останній місяць. Також можете ставити питання про видачу нової довідки про розмір заробітної плати, в яку буде включено серпень 2014 року.

Обов'язково звертайтеся до суду з позовом про стягнення невиплаченої вихідної допомоги та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, адже в такому випадку за увесь час затримки розрахунку, роботодавець буде вимушений додатково сплатити ще й середній заробіток (розрахунок буде здійснюватися від дати звільнення і по день ухвалення рішення судом).

Для того, щоб не втратити можливість отримати середній заробіток, звернення до суду повинно бути протягом 3-х місяців від дати звільнення.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!
top


Другие консультации


Отпуск
23:42, 28.07.2011
Трудовой стаж
13:52, 29.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы