Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Оплата за неповний робочий день

1
02:13, 21.09.2024
Оплата за неповний робочий день
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працюю в невеликій компанії, де офіційно застосовуються гнучкі години роботи. За даними умовами, я маю можливість вибирати свій графік роботи, проте не менше 20 годин на тиждень. Однак, за останній місяць мені довелося зменшити свій робочий час до 15 годин на тиждень через особисті обставини. На жаль, в моєму трудовому договорі не вказано, як буде відбуватися оплата в такому випадку. Я отримав зарплату, але вона була меншою, ніж я очікував, і здається, що моя робота оплачується за фактично відпрацьовані години, а не за мій умовний повний робочий день. Чи це законно? Якими є мої права в цьому випадку? Чи можу я вимагати виплати за робочий час, навіть якщо я працюю менше, ніж повний робочий день? Чи можу я звернутися до суду, якщо моя робота відмовиться виплачувати мені повну зарплату за мій умовний повний робочий день?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:01, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, трудові відносини регулюються Кодексом законів про працю України (КЗпП). Зокрема, стаття 32 КЗпП передбачає, що умови праці, включаючи робочий час і оплату, повинні бути визначені в трудовому договорі. Якщо ваш трудовий договір передбачає гнучкий графік роботи, ви маєте право на вибір свого робочого часу в межах встановлених умов.

Однак, якщо ви працювали менше погодженого мінімуму робочих годин (в вашому випадку 20 годин на тиждень), зарплата може бути зменшена пропорційно до фактично відпрацьованого часу. Це відповідає статті 94 КЗпП, яка встановлює, що заробітна плата виплачується за фактично виконану роботу, якщо інше не передбачено трудовим договором або колективним договором.

У вашому випадку, якщо в трудовому договорі не вказано, що зарплата виплачується незалежно від фактично відпрацьованого часу, а тільки за умовним повним робочим днем, то роботодавець діє в рамках законодавства, оплачуючи лише фактично відпрацьовані години.

Ви можете звернутися до суду, якщо вважаєте, що ваші права порушені. Однак для цього важливо мати докази, які підтверджують вашу позицію, наприклад, копію трудового договору та інші документи, що стосуються умов праці.

Також рекомендується звернутися до юриста для детального аналізу вашої ситуації та підготовки відповідних документів для звернення до суду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы