Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поділ майна в розлученні: як захистити свої права?

1
13:46, 29.09.2024
Поділ майна в розлученні: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, чоловік із Керчі, потребую консультацію юриста щодо процедури поділу майна під час розлучення. Моя дружина та я вирішили розійтися, і виникла необхідність чітко визначити права кожного з нас на спільне майно. Я хочу знати, які кроки потрібно підтримати, щоб захистити свої інтереси та уникнути можливих спірів. Які документи мені потрібно підготувати та які права я маю в цій ситуації? Чи можливий поділ майна за взаємною згодою, чи потрібно буде звертатися до суду? Як забезпечити справедливий розподіл майна? Буду вдячний за відповідь та рекомендації щодо подальших дій.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:46, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку розірвання шлюбу та поділу спільного майна подружжя, важливо враховувати норми Сімейного кодексу України. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є об'єктом спільної сумісної власності. Це означає, що кожен з подружжя має рівні права на це майно, незалежно від того, на кого воно зареєстровано чи хто фактично вносив кошти на його придбання.

Для початку, вам варто скласти повний перелік майна, яке підлягає поділу. Важливо зібрати всі документи, які підтверджують право власності на це майно, зокрема, договори купівлі-продажу, свідоцтва про право власності, технічні паспорти на нерухомість тощо.

Розподіл майна може бути здійснений за згодою обох сторін. Це може бути оформлено шляхом укладення нотаріально засвідченого договору про поділ майна. Такий договір дає можливість уникнути судових спорів і значно спростити процес розлучення.

Якщо ж досягти згоди не вдається, один з подружжя може звернутися до суду з позовом про поділ майна. У цьому випадку суд буде визначати, яке майно підлягає поділу та в якій пропорції. Суд може врахувати різні обставини, такі як внесок кожного з подружжя в придбання майна, інтереси дітей, якщо вони є, та інші важливі фактори.

Стаття 70 Сімейного кодексу України надає суду право відступити від принципу рівності часток подружжя в разі, якщо один з подружжя не докладав зусиль для добробуту сім'ї або якщо майно було придбано за рахунок особистих коштів одного з подружжя.

Для захисту своїх інтересів варто звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе підготувати необхідні документи, скласти договір про поділ майна або представляти ваші інтереси в суді.

Таким чином, для справедливого розподілу майна важливо мати чітке уявлення про склад спільного майна, підготувати всі необхідні документи та, за можливості, домовитися з дружиною про порядок його поділу, що дозволить уникнути судового розгляду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы