Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна умов трудового договору без мого згоди

1
15:03, 14.09.2024
Зміна умов трудового договору без мого згоди
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працюю на підприємстві вже п'ять років. За цей час я піднімався по кар'єрній драбині, від простого співробітника до керівника відділу. Три роки тому, коли я був призначений на цю посаду, ми з роботодавцем уклали новий трудовий договір, згідно з яким я повинен був здійснювати керівництво відділом, а також контролювати якість виконання завдань належними підрозділами. Однак, нещодавно роботодавець повідомив мене, що він вносить зміни до мого трудового договору, згідно з якими мені додається ще ряд обов'язків, які не були прописані в попередньому договорі. Причому, я сам про це дізнався вже після того, як ці зміни були внесені. Чи є це законним? Чи має роботодавець право змінювати умови мого трудового договору без мого відання? І чи можу я вимагати відшкодування за додаткову роботу, яку я виконував, не знаючи про ці зміни? До того ж, які мають бути мої дії, якщо роботодавець продовжує нав'язувати мені обов'язки, які не відповідають моїй посаді, а також вимагає виконання завдань, що виходять за рамки робочого часу без відповідного відшкодування?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:28, 14.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, умови трудового договору можуть бути змінені лише за згодою сторін. Відповідно до статті 32 Кодексу законів про працю України (КЗпП), зміна істотних умов праці, зокрема, обов'язків працівника, можлива лише за згодою працівника. Якщо роботодавець вносить зміни до трудового договору без вашої згоди, це є порушенням трудового законодавства.

Крім того, відповідно до статті 21 КЗпП, трудовий договір є угодою між працівником і роботодавцем, яка регулює основні умови праці, включаючи обсяг обов'язків. Будь-які зміни до цього договору повинні бути узгоджені обома сторонами.

Щодо вимоги відшкодування за додаткову роботу, яку ви виконували без належного інформування про зміни, ви маєте право вимагати компенсацію за понаднормову роботу, відповідно до статті 106 КЗпП. Якщо роботодавець вимагає виконання завдань, що виходять за межі робочого часу без відповідного відшкодування, це також є порушенням.

Ваші дії можуть включати наступне:
1. Офіційно звернутися до роботодавця з письмовою заявою, в якій викласти свої вимоги щодо компенсації за понаднормову роботу та скасування незаконних змін до трудового договору.
2. Звернутися до Державної служби України з питань праці для отримання консультації або подання скарги на дії роботодавця.
3. У разі відсутності реакції з боку роботодавця, ви маєте право звернутися до суду з позовом про відновлення порушених трудових прав.

Завжди корисно зберігати копії всіх документів та листування з роботодавцем, які можуть підтвердити вашу позицію.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы